Magazín

Pročtěte si náš MAGAZÍN, kde najdete spoustu užitečných informací pro váš sexuální život, ale také spoustu tipů a rad při používání erotických pomůcek tak při sexu samotném. 

 ♥ Získej MEGASLEVY a NOVINKY jen pro členy PinkToys klubu: ♥ 

   
 • jak-udrzovat-eroticke-pomucky-.jpg

  Jak udržovat erotické pomůcky?

  Pokud chcete, aby váš vrnící kamarád vydržel fungovat dlouho a spolehlivě, je dobré věnovat mu aspoň základní údržbu. Na co byste neměla zapomínat při péči o váš vibrátor?

 • jak-si-vybrat-ten-spravny-vibrator-.jpg

  Jak si vybrat ten správný vibrátor?

  Dnes Vám pomůžeme vybrat ten správný model protože v dnešní době se na pulty prodejen dostává tisíce různých typů. Vibrátory se rozdělují podle na vaginální, klitoriální, anální a samozřejmě jejich kombinace.

 • vybirame-vibracni-vajicka.jpg

  Vybíráme vibrační vajíčka

  Skvělá hračka s šiřokými možnostmi využití při samotné masturbaci, jako zpestření každodenních činností i jako oživení parnerského sexu. Jaké vajíčko ale vybrat?

 • rychlovka-sex-na-par-minut!.jpg

  Rychlovka? Sex na pár minut!

  Sex může mít mnoho tváří. Tím je přitažlivý, individuální a zvláštní. Přes všechny naučné publikace, články i poučky o erotice, je nutné si přiznat, že každý sexuální akt je ojedinělý a má své kouzlo.

 • nafukovaci-panna.jpg

  Nafukovací panna

  Rozhodli jste se, že si pořídíte nějakou nafukovací pannu? A potřebujete se poradit s výběrem? Přečtěte si v našem magazímu pár zajímavostí a vychytávek k nákupu a následnému používání nafukovací panny.